Naujienos

Piliakalnio papėdėje

Liepos 12 d., įgyvendinant projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, katinas Micius lopšelio-darželio „Dobilas“ ugdytinius pakvietė į dienos stovyklą „Piliakalnio papėdėje“. Vaikai su auklėtojomis pasistatė palapinių miestelį, jį papuošė kelio ženklais, aptarė vasarą tykančius pavojus bei įtvirtino saugaus eismo žinias. Stovyklavietėje buvo organizuojama saugaus eismo viktorina, įvairūs žaidimai bei estafetės. Katinas Micius apdovanojo išradingiausius stovyklautojus.

 

IMG 7896

IMG 7898

IMG 7899

IMG 7901

IMG 7903

IMG 7904

IMG 7905

Saugaus eismo labirintuose

Birželio 21 dieną darželio kieme klajojome "Saugaus eismo labirintuose" ir ieškojome pasislėpusio katino Miciaus. Teko įveikti 5-iose stotelėse paruoštas užduotis: sudėlioti šviesoforą, įveikti pavojingą ruožą, atsakyti į policininkų klausimus, teisingai pereiti perėją ir kt. O kiek buvo džiaugsmo suradus miegantį katiną! Nė vienas neliko be prizo ir Miciaus vaišių. Visi šoko, pūtė muilo burbulus ir džiaugėsi saugia vaikyste. Smagu dalyvauti projekte "Eismo saugumas bendruomenėse", kuris ne tik moko saugiai būti, bet ir suvienija visą bendruomenę įdomioms veikloms. 

 

IMG 7728

IMG 7729

IMG 7730

IMG 7731

IMG 7734

IMG 7735

IMG 7737

Būk saugi ir linksma, mano atostogų vasara!

"Būk saugi ir linksma, mano atostogų vasara!" - renginys, sukvietęs visą darželio bendruomenę į kiemą, kuriame klegėjo, šoko ir dainavo, demonstravo madas vaikučiai kartu su auklėtojomis, meninio ugdymo mokytojomis, tėveliais. Šventė neapsiėjo be projekto "Eismo saugumas bendruomenėse" simbolio katino Miciaus pamokymų, kaip saugiai elgtis vasarą keliuose, gatvėse, prie vandens telkinių, kad vaikai sveiki, paaugę, pilni įspūdžių sugrįžtų į darželį.

IMG 7487

IMG 7488

IMG 7489

IMG 7490

IMG 7492

IMG 7493

Žydėjimo ir judėjimo sezonas

Gegužės 21 d., priešmokyklinių grupių vaikai keliavo į projekto "Eismo saugumas bendruomenėse" renginį - plenerą "Žydėjimo ir judėjimo sezonas". Aptarę kelio ženklus, saugaus eismo keliuose bei gatvėse taisykles, dviračių taką vaikai išmargino piešiniais. Smagu su Miciumi ir meninio ugdymo mokytoja Violeta Borsevskiene dūkti pievelėje, suktis ratelyje, tyrinėti ir pažinti gamtos paslaptis.

 

IMG 7480

IMG 7481

IMG 7482

IMG 7483

IMG 7484

IMG 7485

Taip ir ne. Ką aš žinau apie saugų eismą?

Katinas Micius nesnaudžia ir vis sugalvoja pramogų priešmokyklinukams. Gegužės 22d. jis pakvietė "Vyturiukų" ir "Smalsučių" grupių vaikus sudalyvauti saugaus eismo viktorinoje "Taip ir ne. Ką aš žinau apie saugų eismą?". Ugdytiniai ne tik pasitikrino įgytas žinias, bet ir pasportavo kartu, bei buvo apdovanoti atšvaitais, kurie pravers keliaujant į mokyklą.

 

Saugiai startuoju ir saugiai finišuoju

Gegužės 20 d. priešmokyklinių grupių vaikai, lydimi katino Miciaus, iškeliavo į stadioną dalyvauti viename iš "Eismo saugumas bendruomenėse 2019" renginių "Saugiai startuoju ir saugiai finišuoju". Kartu su bendraamžiais iš J. Vareikio progimnazijos susirungė draugiškose paspirtukų varžybose, kuriose pralaimėjusių nebuvo. Saugiai įveikę numatytą atstumą vaikai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

 

Saugiai startuoju - saugiai finisuoju

Saugiai startuoju - saugiai finisuoju

Saugiai startuoju - saugiai finisuoju 

Saugiai startuoju - saugiai finisuoju

Saugiai startuoju - saugiai finisuoju